چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت روز ملی دامپزشکی انجام شد:

دیدار سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان با امام جمعه

به مناسبت روز ملی دامپزشکی سالاری سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بافق ضمن دیدار با امام جمعه شهرستان، به بیان اهداف و فعالیت های شبکه دامپزشکی شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد، وی با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه دامپزشکی در تامین امنیت غذایی با منشاء دامی جامعه، تلاش کارشناسان شبکه دامپزشکی در زمینه بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی را یادآور شد و افزود: در این زمینه اهتمام ویژه ای داریم و با همکاری دادستان محترم شهرستان با  متخلفان به شدت برخورد صورت می گیرد.
این مقام مسئول همچنین حفاظت از سرمایه های دامی را از دیگر وظایف دامپزشکی عنوان و اقدامات شبکه دامپزشکی شهرستان بافق در این راستا را شامل واکسیناسیون علیه بیماری های مختلف، ارائه آموزش های لازم به بهره برداران، انجام تستهای تشخیصی بیماریها و... بیان کرد.
سالاری بر لزوم آگاه سازی شهروندان و بهره برداران خدمات دامپزشکی در خصوص بیماری ها و نیز راه های پیشگیری انها تاکید کرد و بیان داشت: در زمینه آگاه سازی اصحاب رسانه شهرستان تعاملات بسیار خوبی با دامپزشکی داشته اند.
حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه بافق نیز در ادامه این دیدار با تشكر از اقدامات صورت گرفته و آرزوی توفیق برای پرسنل خدوم دامپزشکی، خواستار مرتفع شدن مسائل و مشكلات اجرایی شبكه دامپزشكی شهرستان شد.

  • کد خبر: ٢٥٦٤٤١/
  • ١٢:٣٠ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩/
  • تعداد بازدید: 19

خروج