بیانیه توافق سطح خدمت

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد از محتوا و مطالب متنوع در حوزه‌های مرتبط با اداره کل دامپزشکی استان یزد تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از تارنما تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می‌بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آن‌ها موافقت نمایند.

۱. تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از تارنما

اداره کل دامپزشکی استان یزد تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می‌دارد.

۲. لینک به تارنماهای دیگر

پورتال اداره کل دامپزشکی استان یزد ممکن است شامل لینک‌هایی به تارنماهای دیگر باشد. تارنماهای لینک داده شده از درون این تارنما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آن‌ها بر عهده نمی‌گیریم. اداره کل دامپزشکی استان یزد این لینک‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون تارنما قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به تارنمای ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیریم.

۳. عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد شما متعهد می‌شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنمای ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی‌نمایید. شما مجاز به استفاده از تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن تارنما، ایجاد اختلال در ظاهر آن و... شود، نمی‌باشید.

۴. استفاده از امکانات ارتباط جمعی

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد ممکن است شامل سیستم‌های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم‌های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل‌هایی می‌باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می‌بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

● بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.

● انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی‌حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم‌آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.

● بارگذاری فایل‌ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین تارنما مغایرت داشته باشد.

● بارگذاری فایل‌هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل‌های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه‌ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

● تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در تارنما.

● رهبری، هدایت و تشکیل گروه‌های هرمی در نظردهی‌ها، مسابقات و موارد مشابه.

● توزیع فایل‌هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در تارنما قرار داده شده است به نام خود.

● محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس‌های ارتباط جمعی تارنما.

● برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آن‌ها.

۵. آئین نامه‌های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل دامپزشکی استان یزد هیچ وظیفه‌ای در مورد نظارت بر سیستم‌های ارتباط جمعی را به عهده نمی‌گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم تا بر روی فایل‌ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین تارنما را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت‌های مختلف تارنما نظیر سیستم‌های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای تارنما حذف نماییم.

اداره کل دامپزشکی استان یزد این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در تارنما می‌باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در تارنما را ویرایش، ارسال یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از تارنما حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایل‌های بارگذاری شده در تارنما ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی‌بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

۶. رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه‌نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره‌ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین اداره کل دامپزشکی استان یزد و یا تولیدکنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

۷. در دسترس بودن

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق «ارسال پیشنهادات» می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می‌گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه‌پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان یزد بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

لینک کوتاه