بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

اداره کل دامپزشکی استان یزد برای تحقق به اهداف، اجرای مأموریت‌ها و ارائه خدمت به مردم، نیازمند توجه به تمامی مخاطبان خود می‌باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخوردها، تعاملات دو سویه و انتخاب راهبردهای ارائه خدمت، سخت و ناممکن می‌گردد. ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکان‌پذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از خدمات اعلام و مشارکت خود را کامل نماید. دستگاهی در ارائه خدمت موفق‌تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

دامپزشکی استان یزد در راستای انجام مأموریت سازمانی خود در تلاش است با برنامه محوری، نگاه سیستمی و توان کارشناسی، خدمات خود را در چهارچوب وظایف قانونی خود به بهترین شکل ممکن به مخاطبین ارائه نماید. در همین خصوص و به منظور جلب مشارکت‌های مردمی، اداره کل دامپزشکی استان یزد بر خود لازم می‌داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم به ویژه نخبگان، متخصصین، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان را گردآوری و راهبردهای صحیح و همراه با افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید.

اداره کل دامپزشکی کلیه مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و ضوابط اجرایی و... را پیش از ابلاغ به مدت ۲ هفته از طریق پرتال خود به آدرس yazd.ivo.ir در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نماید. بدیهی است نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کمک بزرگی در ایجاد شرایط مطلوب در خدمت رسانی بهتر دامپزشکی استان یزد خواهد داشت.

می‌توانید دیدگاه خود را از یکی از راه‌های زیر با اداره کل دامپزشکی استان یزد در میان بگذارید:

● تماس با تلفن چهار رقمی ۱۵۱۲

● تماس دفتر مدیر کل با شماره ۰۳۵۳۶۲۳۷۴۱۱ داخلی ۱۴۲

● تماس با حراست دامپزشکی یزد با شماره ۰۳۵۳۶۲۳۷۴۱۱ داخلی ۱۳۹

● ارسال دورنگار به شماره ۰۳۵۳۶۲۴۸۰۸۰

● ارسال ایمیل به پست الکترونیک it.yazd@ivo.ir

● مراجعه مستقیم به آدرس یزد، ابتدای بلوار دانشجو، روبروی پیراپزشکی، جنب سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی استان یزد

جهت مشاهده مقررات صادره ابلاغ نشده‌ای که هم اکنون در حال نظرسنجی است لطفاً به آدرس زیر مراجعه نماید:

http://yazd.ivo.ir/index.jsp?siteid=44&fkeyid=&siteid=44&pageid=6729