• 1403/04/04 - 10:50
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان یزد به مناسبت عید سعید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد علی فاتحی نیا مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت عید غدیر خم پیام تبریک صادر نمود، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الْیوْم أکْملْت لکمْ دینکمْ و أتْممْت علیْکمْ نعْمتی و رضیت لکم الإسْلام دینًا

خداوند متعال را شاکریم که چشم بندگان خالص خود را به نور ولایت اهل بیت روشنی بخشید و روز واقعه پرشکوه غدیرخم را عید مؤمنان قرار داد. بحق جریان غدیر، محکی بود برای سنجش ایمان اهالی آن و شاهدان روز بزرگ خدا؛ افرادی این آزمون را به نیکی سپری کردند و تعداد زیادی از آنان مهر مردود دریافت نمودند.
غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند.
بدین سان خداوند مسئله جانشینى پیامبران را در خاندان آنان قرار داد، در حالى که باید شایستگى اخلاقى و مقام عصمت و علم را داشته باشند. آن گونه که درباره حضرت ابراهیم ‏علیه السلام فرمود: لا ینال عهْدی الظّالمین.
لا ینال عهْدی الظّالمین نشان از این دارد که امامت عهد الله است و عهد النّاس نیست که آراء مردم بتواند امام انتخاب بکند بنابراین اگر در وجود رهبر آن ویژگی‌هایی که امام صادق و امام زمان علیهم السّلام برای رهبری شیعه فرمودند، نباشد نمی‌تواند حجّت امام زمان (علیه السّلام) باشد.
اینجانب، فرارسیدن ۱۸ ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی، جشن بزرگ امامت و ولایت را به هم وطنان ارجمند خصوصا مدیران و کارکنان زحمت کش خانواده دامپزشکی در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خدواند بی همتا و منان مسألت دارم ما را در زمره پیروان واقعی و راستین مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی وصی قراردهد.

  • گروه خبری : اسلایدر,تبريك و تسليت
  • کد خبر : 321681
مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی یزد

مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی یزد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه