• 1402/11/11 - 10:28
  • تعداد بازدید : 204
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد ، متن پیام علی فاتحی نیا مدیر کل دامپزشکی استان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والْفجْر... ولیالٍ عشْرٍ...

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، ملت بزرگ ایران بعد از سال‌ها مبارزه و استکبارستیزی، با خون خود شجره طیبه انقلاب را آبیاری نمودند و پایه‌های رژیم طاغوتی را در دهه فجر فروریختند. این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است. سالگرد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد آور رشادت ها ، ایثار گری ها و توانمندی های مردمی است که توانستند با اتحاد و استعانت به خدای متعال گامهای بلندی را در تحقق نظامی پی ریزی کنند که بر گرفته از آرمانهای دین مبین اسلام و رهبری داهیانه حضرت امام (ره ) بود.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران انوار الهام‌ بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت‌ها در کشورهای مختلف شده است.

انقلاب اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با ایثار مردم این نهال نو جان گرفت و امروز با رهبری مقام معظم رهبری نظم اسلامی ما که مردم بسیاری در راه دفاع و رشد آن ایثار کردند جان گرفته است مظهر اقتدار و مقابله با استکبار است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان؛ ایام خجسته دهه فجر را محضر مقام معظم رهبری و ملت قهرمان ایران به‌ویژه مردم شریف استان یزد تبریک عرض می نمایم.

  • گروه خبری : اسلایدر,تبريك و تسليت,مناسبت ها
  • کد خبر : 314389
مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی یزد

مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی یزد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه