• 1403/04/17 - 10:33
  • تعداد بازدید : 50
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دیدار با همکار بازنشسته سید احمد دهقان نیری

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان تفت، با حضور فرحان آزاد؛ رئیس احیاء اردوهای جهاد دامپزشکی استان، مهندس شایق؛ مسئول حراست دامپزشکی استان، سعید امید سالاری مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان و جمعی دیگر از همکاران حاضر در این اردوی جهادی با حضور در منزل سید احمد دهقان نیری از همکار بازنشسته این اداره تقدیر بعمل آمد.

فرحان آزاد در این دیدار با بیان اینکه در روایات سالمندی جلوه ای از نور الهی تعبیر شده است، گفت: بازنشستگی و سالمندی، موهبتی الهی است. این بزرگواران اگر چه خسته راهند، اما تجربه و اندیشه هایشان، گنجینه ای بزرگ است.
وی در جمع خانواده بازنشستگان عزتمندی، سپیدمویان و بازنشستگان را از آن جهت دانست که این افراد رسالت انسانی خود را در طول سال های خدمت به درستی و شایستگی انجام داده اند و هم اکنون با انبوهی از تجربه گرانسنگ در کنار دیگر افراد جامعه به زندگی ادامه می دهند.
شایق در این دیدار گفت : ارتباط مستمر با بازنشستگان و بهره گیری از دانش و تجربه آنها، راهگشای مسیر درست خدمت و دستیابی به موفقیت های سازمانی و زندگی شخصی خواهد بود. برهمین اساس باید وجود آنها را در کنار خود پاس بداریم تا دعای خیرشان بدرقه راه و طی طریق به سوی قله های موفقیت باشد.
در پایان با اهدای لوح سپاس از طرف مدیر کل از همکار بازنشسته تقدیر بعمل آمد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان تفت,اسلایدر,رزمایش جهادی دامپزشکی استان یزد
  • کد خبر : 322224
محمدجواد زارع

محمدجواد زارع

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه