• 1403/04/17 - 09:39
  • تعداد بازدید : 32
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
پیش از آغاز اردوی جهاد دامپزشکی شهرستان تفت برگزار گردید؛

دیدار با خانواده شهید محمد حسین زارع نیری

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان تفت ، پیش از آغاز اردوی جهاد دامپزشکی شهرستان تفت، دکتر فرحان آزاد؛ مسئول احیای اردوهای جهاد دامپزشکی استان به همراه جمعی از همکاران حاضر در این اردو با خانواده شهید محمد حسین زارع نیری دیدار کردند.

آزاد  اظهار کرد:  ایران اسلامی درطول بیش از چهار  دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی،پیشرفت های خویش را مرهون بزرگ مردانی است که با از خودگذشتگی،  ایثاری مثال زدنی، پا روی نفس خویش گذاشته و در راه اعتلای ایران ازجان خود گذشته اند.
وی افزود: امروز تکریم شهدا و خانواده آنها به عنوان یک فریضه و تکلیف بر همگان واجب است و تک تک ما وظیفه داریم ضمن قدردانی از تلاشها و مجاهدت های شهدا،، خادم خانواده شهدا باشیم و همواره در مسیر اهداف آنها حرکت کرده و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که شهدا در مسیر آن به شهادت رسیدند و امروز امنیت، پیشرفت، آبادانی که در ایران اسلامی را مدیون رشادت های شهدا، ایثارگران و جانبازانی است که با جان و دل حماسه دفاع مقدس را رقم زدند و بر همه واجب است با استمرار این دیدارها و تکریم از خانواده شهدا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داریم.
در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس به رسم یادبود توسط دامپزشکی استان از خانواده  شهید  محمد حسین زارع دهقان نیری  تجلیل بعمل آمد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان تفت,اسلایدر,رزمایش جهادی دامپزشکی استان یزد
  • کد خبر : 322219
محمدجواد زارع

محمدجواد زارع

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه