• 1401/05/01 - 09:48
  • تعداد بازدید : 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سامانه ارتباطی 1512پاسخگوی شبانه روزی شهروندان

در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی در قدم اول به دامپزشکی گزارش دهید

شهروندان در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک و یا غیر بهداشتی مراتب را با شماره چهار رقمی سامانه ارتباطی اداره کل دامپزشکی، 1512 مطرح نمایند تا اقدامات و بررسی های لازم در راستای حفظ سلامت شهروندان انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد، عباسعلی شایق؛ رئیس اداره حراست اداره کل دامپزشکی استان یزد با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی سامانه ارتباطی 1512 گفت: بازرسان دامپزشکی به عنوان متولیان اصلی حفظ بهداشت و امنیت غذایی جامعه به طور مستمر نسبت به انجام بازدید های منظم و دوره ای از سطح شهر و  واحدهای تولید و عرضه فراورده های خام دامی و بررسی شرایط بهداشتی آن ها و همچنین شناسایی تخلفات اقدام می نمایند اما متاسفانه باز شاهد موارد تخلف از سوی افرادر سودجو که بدون در نظر گرفتن سلامت شهروندان اقدام به فعالیت می نمایند هستیم. لذا ضرورت دارد شهروندان عزیز در صورت مشاهده موارد تخلف قبل از هر اقدام در اسرع وقت از طریق سامانه 1512 نسبت به ارائه گزارش تخلف اقدام نمایند تا با پیگیری به موقع از ایجاد مخاطره برای شهروندان پیشگیری شود.

این مقام مسئول در ادامه با بیان آنکه تأمین فراورده خام دامی سالم بر عهده نهاد سلامت محور دامپزشکی می باشد؛ از تلاش شبانه روزی فعالان این حوزه در راستای نیل به این مهم یاد کرد و از مردم خواست؛ تا همکاری لازم در راستای تحقق هرچه بهتر این امر را با دامپزشکی داشته باشند.

نامبرده در پایان گفت: ضرورت دارد شهروندان به منظور ارتقاء سطح سلامت و بهداشت فرآورده های خام دامی استحصالی درصورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک و یا غیر بهداشتی مراتب را با شماره چهار رقمی سامانه ارتباطی اداره کل دامپزشکی، 1512 مطرح نمایند تا اقدامات و بررسی های لازم در راستای حفظ سلامت شهروندان انجام پذیرد.

  • گروه خبری : اسلایدر
  • کد خبر : 288548
روابط عمومی  ادمین پورتال یزد

روابط عمومی ادمین پورتال یزد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه