چاپ
ارسال به دوست

بازدید مدیر کل دامپزشکی استان یزد از شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه: علی فاتحی نیا مدیر کل دامپزشکی استان یزد ضمن بازدید از شبکه دامپزشکی ابرکوه و بررسی قسمت های مختلف اداری و فنی و دیدار حضوری با همکاران این اداره ، بر ضرورت آمادگی و  نظارت بیش از پیش و تداوم خدمات مطلوب به شهروندان و دامداران تاکید کرد.
ایشان با اشاره  به بیماری منحوس کوید 19 از همکاران این مجموعه خواست تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ضمن پیشگیری از ابتلا به ارائه خدمات به دامداران بپردازند.
در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان ضمن بحث و گفتگو با همکاران و تشکر از زحمات آنان، به بررسی مسائل و مشکلات پرسنل پرداخت و با اشاره به اهمیت به روز رسانی مسائل فنی و اداری گفت: فعالیتهای دامپزشکی در همه حوزه ها به ویژه در پیشگیری کنترل و مبارزه با بیماری ها باید همواره رو به رشد باشد.
وی با تاکید به سختی کار حرفه دامپزشکی ، کمبود نیرو و اعتبار از همکاران دامپزشکی خواست : تا با تعامل و همکاری بیشتر با بخش خصوصی و انجام هر چه بهتر وظایف خود در معرفی در خور شان و هرچه بهتر این حرفه در سطح جامعه و آشنایی عموم با وظایف متعدد و خطیر این سازمان تلاش کنند.
امید سالاری رئیس شبکه دامزشکی ابرکوه ضمن خیر مقدم به مدیر کل محترم استان بیان کرد: با توجه به اعتبارات کم و محدود دولتی و امکانات کم نیروی انسانی مسئولیت ما سنگین است؛ وی بیان داشت برای ارائه خدمات مطلوب و بهتر به جامعه هدف نیازمند توجه بیشتر مسئولین استانی و فراهم نمودن بستر جهت اطلاع رسانی عمومی هستیم.

  • کد خبر: ٢٥٧٦٦٠/
  • ١٢:١٢ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩/
  • تعداد بازدید: 24
کلید واژه ها

خروج