چاپ
ارسال به دوست

مدیرکل دامپزشکی استان یزد در دیدار با مدیر کل تعزیرات استان گفت:

تسریع در روند رسیدگی به پرونده های متخلفین بهداشتی حائز اهمیت میباشد

مدیر کل دامپزشکی استان یزد در دیدار با همتای خود در تعزیرات حکومتی استان گفت: تمام تلاش مجموعه دامپزشکی پرورش دام سالم و تامین فرآورده های خام دامی سالم می باشد و در این راستا ضمن اقدامات پیشگیرانه, به صورت مستمر نظارت بر مراکز استحصال، بسته بندی و عرضه فراورده های خام دامی صورت می گیرد و با متخلفین به شدت برخورد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد: علی فاتحی نیا مدیر کل دامپزشکی استان با اشاره به رسالت اصلی دامپزشکی که همانا تامین امنیت غذایی جامعه است، گفت: بحث بازدارندگی از تخلفات امری مهم تلقی می گردد که باید مورد توجه جدی قرار گیرد، زیرا عدم توجه به این مسائل به طور مستقیم به سلامت شهروندان مرتبط می شود.
نامبرده ضمن تشکر از اداره کل تعزیرات در مسیر همکاری با دامپزشکی و برخورد با متخلفین، گفت: برخورد جدی با متخلفین زمینه ساز حذف تخلفات و برقراری بهداشت عمومی در جامعه می باشد.

نامبرده در ادامه با بیان آنکه یکی از ابزارهای بازدارنده سرعت در کار می باشد گفت: این مهم با همکاری اداره کل تعزیرات ممکن می شود لذا درخواست می‌گردد تا در مسیر برخورد با متخلفین و روند رسیدگی به پرونده های ارسالی از سوی دامپزشکی سرعت عمل بخشیده شود .

در ادامه این جلسه مدیر کل تعزیرات ضمن خوشامدگویی و تشکر از تلاش بی وقفه دامپزشکان در حفظ سلامت شهروندان ، قول مساعدت با دامپزشکی را داد و افزود: مطمئنا همکاری این دو نهاد می تواند تاثیر بسزایی در تامین سلامت شهروندان داشته باشد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٧٣٦٨/
  • ٠٩:٥٦ - يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩/
  • تعداد بازدید: 35

خروج